Продавець Alfa-Coffee розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
5432 відгуків

Компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки зараз за її графіком неробочі години. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (98) 723-33-89
+380 (98) 155-03-57

Угандійський каву зі смаком дикої африканської природи

Угандійський каву зі смаком дикої африканської природи

Ця невелика африканська екваторіальна країна, незважаючи на свої скромні розміри, незручний з точки зору транспортування вантажів положення (немає виходу в океани і моря), екваторіальний клімат та часті громадянські війни змогла домогтися світового визнання завдяки такого продукту, як кава.


Особливості вирощування і обробки

Велика кількість фермерів, близько півмільйона людей, займаються вирощуванням цієї культури в Уганді. Майже весь експорт країни (близько 95%) складає саме каву. Держава дуже зацікавлена в розвитку цієї галузі. Кавові дерева регулярно «омолоджуються» і оновлюються. Близько 25% грошових надходжень до скарбниці Уганди – це дохід від продажу кави.
Географічні особливості Уганди та її віддаленість від морських шляхів спонукає угандійських фермерів налагоджувати співпрацю зі своїми сусідами і, таким чином, доставляти тільки свіжий і якісний кави в будь-яку точку земної кулі.
Наявність високих гір захистив країну від нестерпної спеки і забезпечило Уганді можливість мати великі плантації кавових дерев. Однак ростуть вони найчастіше в тіні більш високих і сильних плодових дерев, а також у рядах між зерновими культурами, бананами, маниокой та іншими рослинами. Як правило, фермери збирають два врожаї кави в рік. Подовжені кавові зерна арабіки і круглі зерна робусти досить великі і не мають дефектів.
Симбіоз кавових дерев з іншими рослинами дарує всім шанувальникам кави угандийскую арабіку і робусту. До них відноситься і знаменитий сорт Бугісу, названий так на честь місця на схилі гори Елгон, де він вирощується. Ця кава проходить ретельну вологу обробку. А кава сорту Другар вирощується в районі Касесе на схилах «місячних гір», як їх називають місцеві жителі. Другар зазвичай обробляють сухим способом. Завдяки цьому кожна партія висушених на сонці зерен може мати різні відтінки смаку і міцність напою.
Угандійський кави сорти арабіки Вугар схожий на Бугісу, так само проходить вологу обробку і вирощується на сході країни. В основному весь кава вирощується на дрібних фермах, розмір яких рідко перевищує 2 гектари.
Близько 20% всього вирощеного кави в Уганді – це арабіка, решта 80% - високоякісна робуста, яка вирощується на північний захід від озера Вікторія.
Саме Уганда стала однією з країн, яка виробляє більшу частину всієї світової робусти. Кавові дерева цього сорту ростуть в Уганді в дикому вигляді вже довгі роки. Робуста – це не другосортний кави, а окремий продукт з характерними індивідуальними особливостями. Цей сорт кави цілком заслужено має своїх шанувальників та поціновувачів.

Смакові особливості угандійського кава

Багата на кофеїн робуста з Уганди володіє низькою кислотністю, важкуватим нудотним запахом, а її смак терпкий, насичений, терпкий і має легкі землисті нотки в гармонії зі смаком гіркого шоколаду.
Угандийская арабика уникальна по своим вкусовым качествам и букету ароматов. Бархатный вкус с легкой кислинкой, наличием нотки молочного шоколада и характерным для африканского кофе насыщенным фруктовым ароматом. Плотность такого кофе довольно густая. Хотя сами жители Уганды предпочитают пить более легкий кофе, однако все желающие могут сварить прекрасный густой эспрессо. Удивительно, но даже холодный кофе сохраняет насыщенный вкус и аромат!
Те, кто попробовал крепкий кофе из Уганды, отмечают, что они словно попробовали дикую Африку на вкус, со всем ее разнообразием, нетронутостью и красотой.

Інші статті
Контакти
Alfa-Coffee
+380981550357
вул. Магнітогорська 1Б, Київ, Україна
+380 (98) 723-33-89
+380 (98) 155-03-57Вайбер
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner