Корзина
1299 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Санитарно-гигиенические товарыПерейти
+380986704378
+380981550357

Скільки пити кави

Кава - напій унікальний за своєю природою. Напевно, ніхто не буде байдужим до його підбадьорливого аромату.

Чашка підбадьорливої ароматної кави з самого ранку є запорукою піднесеного настрою протягом усього майбутнього дня. Однак, зловживати нею, незважаючи на її позитивні властивості, не варто. А скільки ж без шкоди для здоров'я можна її випити?


 Якою має бути кавова чашка?


 Щоб визначитися з відповіддю на це питання, необхідно з'ясувати який обсяг цього напою мається на увазі в кавовій чашці? У розумінні кожного цей обсяг може бути найрізноманітнішим. Для одних кавова чашка асоціюється з невеликим об'ємом рідини, яку вона здатна вмістити. У поданні інших келих при вживанні кави повинен бути обсягом не менше 300 мл.
 В описі досліджень, що носить експериментальний характер, стандартна кавова чашка в звичному розумінні дорівнює 100 мл.
 Скільки разів протягом дня її можна вживати?
 Полеміка з цього приводу існує давно. Не вщухають ці суперечки і сьогодні. У розумінні деяких немає нічого страшного, якщо протягом дня вживати 6 чашок кави і більш. Інші дотримуються думки, що цілком достатньо однієї чашки.
 Кава являє собою природний стимулятор. На організм він діє збудливо. Цим він зобов'язаний вмістом в своєму складі природного алкалоїду кофеїну. Фізіологічно він має тонізуючу дію по відношенню до нервової системи. При цьому може частішати дихання, підвищуватися периферичний тиск. При вживанні кави серце скорочується частіше, а всі, без винятку, обмінні процеси зростають. Всі фізіологічні процеси, що виникають в організмі при вживанні кави, обумовлені посиленим виробництвом адреналіну.
 Що стосується хімічного складу кави, то його до кінця не вивчено. Вважається, що він робить деяку згубну дію відносно патогенної мікрофлори, гальмує утворення злоякісних новоутворень, зменшує аллергизацію організму. Деякі скажуть, що він є, мало не панацеєю від різних захворювань. Все це, може бути і так, але, як то кажуть, все добре в міру.
 З боку лікарів є твердження, що 1 чашка в день шкоди не принесе. Якщо людина є відносно здоровою, то 3-4 чашок протягом дня ніяк не зашкодить їй. Оптимальним вважається вживання кави по 1 чашці три рази протягом дня.

 Як правильно пити каву?


 Важливо не тільки те, в якій кількості вживати каву, але і як її пити.
 1.Краще це робити після прийому їжі. Натщесерце вживати його ні в якому разі не можна, оскільки на голодний шлунок вона може надати негативну дію на процеси травлення.
 2. Якщо мають місце порушення функціонального характеру з боку серця і судин, то з приводу вживання кави краще отримати консультацію у лікаря.
 3. Разовий прийом слід обмежити однією чашкою обсягів 100 мл. В цю кількість не входить молоко і вершки.
 4. Для приготування цього чудового напою слід використовувати тільки каву в натуральних зернах. Від вживання розчинної кави слід відмовитися взагалі. Встановлено, що регулярне вживання розчинної кави, і особливо натщесерце, сприяє виникненню і розвитку гастриту.
 5. Оскільки, завдяки вмісту кофеїну, кава має збудливу дію на організм, то перед сном її краще не пити.
 Пийте каву правильно і насолоджуйтесь смаком цього напою.

Другие статьи
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Контакты
Интернет-магазин "Альфа-Кофе"
УкраинаКиевул. Магнитогорская 1Б
+380986704378
+380981550357
Карта